18:35 – 19:25 Premiere Quiz Show
19:28 – 19:30 Programi i dites
19:30 – 20:05 Lajmet
20:05 – 20:08 Moti
20:08 – 20:13 Kolazh Top Fest 10
20:15 – 20:55 Premiere Program TV “Fiks Fare”
21:00 – 22:25 Premiere Talk Show “Shqip”
22:30 – 23:00 Lajme

20:10 Ligj & Rregull Svu serial premiere, ep.102
21:05 Gruaja e Mire serial premiere, ep.22
22:00 Lajme & Moti
22:30 Opinion emision LIVE

19.35 Target
19 .40 Parashikimi i Motit
19.45 Serial 1001 NET
20.35 Serial Ura

20.00 LAJME
20:35 EMISIONI "SHIH PROGRAMIN"
23.00 LAJME

19.30 Lajme
20.00 Reuters+Lifestyle
20.30 Lajme
21.00 Xhungėl-A.Hoxha (P)
21.30 Lajme
22.00 Reuters
22.30 Lajme
23.00 Fol (P )-Opinion

20.00 LAJME-I FTUARI
21.00 KM .28.000
22.30 LAJME
23.00 NATEN VONE

19.45 Film- Kepucet e krishtlindjeve
21.00 Film- Dhurate per krishtlindje
23.35 Film- 13 ne tavoline”

19:30 INTERVISTA E MBREMJES
20:00 EMISIONI “ALARM”
21:00 DEBAT NE CHANNEL ONE
23:00 LAJMET
TV Digital - Platforma Digitalb


5:00 Nancy Drew
7:00 Qiramarresi i perkryer
9:00 Zonja Hakmarrje
11:00 Vezhguesi
13:00 Sfida ekstreme
15:00 U-571
17:00 Gjahtaret
19:00 Limani
21:10 Terbim i papermbajtur
23:00 Risvill
1:00 Sliver
3:00 Shtepia e endrrave zv mpg


5:30 Pergjithnje i ri
7:30 Lidhje shkolle
9:30 Kuraje per dashuri
11:30 Shkretetire zjarri pj 1
13:30 Kukuvajka gri
15:30 Ne qiellin e tete
17:30 Zoteria i heshtur
19:30 Mbeshtetu tek une
21:15 Helena (Premiere)
23:00 Mendafsh
1:30 Havana, qyteti i humbur
3:30 Dhelprat e zjarrta


5:00 Atentati
7:00 Nen rrethim
9:00 Ora pik
11:00 Roki 3
13:00 Legjenda e kaloresit
15:00 Zogjte e zjarrit
17:00 Baroni i kuq
19:00 Ne gjueti per te vrare
21:00 Zoteria i Krimit ( premiere )
23:00 Per 60 sekonda
1:00 Ndeshkuesi:Zona e Luftes
3:00 Roja kufitare


5:30 Ime shoqe, Maurice
7:30 Pleqte edhe me gernjare
9:30 Ka vetem nje si ajo
11:30 Vizitoret 1
13:30 Zemerthyeset
15:30 Leneshi
17:30 Burrat me fshese
19:30 Enderr vere
21:30 Pushimet e fundit
23:00 Ekstrakti
1:30 Shoqe te keqija
3:30 Parajse e kalter


7:00 Next
9:00 Peshku i madh
11:00 Ngushellimi
13:00 Mercenaret 2
15:00 Zjarri me zjarr
17:00 Hobit (Rit)
19:00 Jete endacakesh
21:00 I Korruptuari
23:00 Xhango I Zgjidhur (Rit)
1:00 Surrogatet
3:00 Labirinti
5:00 Takim me spartanet


7:00 Casino Royal
9:00 Miqesi e rilindur
11:00 Renia e fajkoit te zi
13:00 XXX
15:00 Dymbedhjeteshja e Oushenit
17:00 Qiraja
19:00 Piratet e karaibeve 2
21:00 Bar Sport (Premiere)
23:00 Bashkefajtore dhe te dyshuar
1:00 Premtimet e lindjes
3:00 Pushtimi
5:00 Ekzorcizmi i Emili Rouz


7:00 Alienet e lashtesise 3
8:00 E ardhmja e Amerikes - Besimi amerikan
9:00 Vendi me i nxehte ne toke 3
10:00 Muzete e medhenj - Shtepia e Xhorxh Istman
11:00 Terheqje fatale 3
12:00 Kapme po munde eps 3
13:00 Mbi akullin e holle eps 3
14:00 Prison Break (IV) 16
15:00 Defiance (I) 7
16:00 True Blood (I) 4
17:00 Top Gear ne kinema
18:00 Oazi i kaloshinave
19:00 O sa mire (II) eps 12-Rit
20:00 6 Dite pa Ermalin eps 9-Rit
21:00 Hannibal (I) 1/2
22:00 Kur koha ndalon
23:00 3D - Drive angry
0:00 Kapitalizmi-Nje histori dashurie
1:00 Nje shteg per ne Rome
2:00 Vendi me i nxehte ne toke 2
3:00 Muzete e medhenj - Kina-perendimi takon lindjen
4:00 Terheqje fatale 2
5:00 Kapme po munde eps 2
6:00 Mbi akullin e holle eps 2


7:00 Brenda Kremlinit
8:00 Tempulli
9:00 Britania, dy uinstonet
10:00 Njutoni, heretiku i fshehte
11:00 Xhimi Hendriks, 24 oret e fundit
12:00 Agjentet miliona dollaresh-3
13:00 Vendimet qe tronditen boten-3 (Regani)
14:00 Bota e mrekullueshme e Albert Kan-3
15:00 Kenedi-1
16:00 Kenedi-2
17:00 Mumjet e shkretetires se Peruse
18:00 Valentino, perandori i fundit-2 (Rit)
19:00 Xhorxh Harrison-1
20:00 Versace - Dashuria per te bukuren
21:00 Burrat qe ndertuan ameriken-3
22:00 Bobi Fisher kunder botes
23:00 Pino Lanceti
0:00 Varret e lashta, zerat e te vdekurve
1:00 Ditaret e 900-es-1 (Rit)
2:00 Xhon Kenedi misteret e nje mandati-3
3:00 Versaje, kopshtet e pushtetit
4:00 Lufta e Vietnamit
5:00 Mynih 1972
6:00 Le Klezo, mes boteve


7:00 THESARE TĖ DETIT TĖ KARAIBEVE
8:00 DESHIFRIMI I KODIT TĖ KOALAVE
9:00 KĖSHTJELLAT E BOTĖS SĖ NĖNDHESHME
10:00 PĖRBINDĖSHAT E LUMENJVE-NJERINGRĖNĖSIT
11:00 GIANA - TOKA E HUMBUR E JAGUARIT
12:00 LUANĖT-SPIUNĖ NĖ TUFĖ
13:00 RRITJA E DRERĖVE BRILOPATĖ
14:00 KRIJESAT E UJRTAVE TĖ ĖMBLA-AZIA E EGĖR 3
15:00 KAFSHA MĖ E BUKUR SHTĖPIAKE E AMERIKĖS
16:00 SANT LORE MONTREAL-RRUGĖT E BOTĖS
17:00 STREHA NĖ STUHI - EKSPEDITA NORTH FACE
18:00 PARAJSĖ AZIATIKE-JAPUIR PUKET
19:00 RRETH BOTĖS NĖ 80 KOPSHTE 8 - AFRIKA E JUGUT
20:00 PACIFIC ISLANDS- ISHUJT E PAQĖSORIT PREMIERĖ
21:00 BOTA E MREKULLUESHME E OQEANIT
22:00 BUDAPESTI
23:00 PRAGA NĖNA E QYTETEVE
0:00 PLANETI I GJALLĖ 9-KUFIJTĖ E TOKĖS
1:00 DESHIFRIMI I KODIT TĖ KOALAVE
2:00 KĖSHTJELLAT E BOTĖS SĖ NĖNDHESHME
3:00 THESARE TĖ DETIT TĖ KARAIBEVE
4:00 PĖRBINDĖSHAT E LUMENJVE-NJERINGRĖNĖSIT
5:00 LUANĖT-SPIUNĖ NĖ TUFĖ
6:00 GIANA - TOKA E HUMBUR E JAGUARIT


8:00 Tru Xhekson II eps 32
8:30 Victorious I eps 2
9:00 Zaku dhe Kodi ne anije III eps 1
9:30 Nje lepurush i veēante
11:00 Kopshti i mesnates
12:45 Kuzhiniere te zgjuar
13:30 Jonas Brothers: Koncerti
15:00 Tru Xhekson II eps 32
15:30 Victorious I eps 2
16:00 Zaku dhe Kodi ne anije III eps 1
16:30 Isa TDSH I eps 85/86
18:00 Une Karli I eps 3
19:00 Tribu I eps 21-22
20:00 All Stars ( premiere )
21:30 Biebermania ( rit. )
23:15 Bandslam


6:30 Super bualli-21/22
7:30 Njė pasdite nė kopėsht-05/06
8:30 Masha dhe ariu-15/16
9:00 Libri I mrekullueshėm I natyrės-60
9:30 Xheku dhe piratėt e ishullit tė askundit-17/18
10:30 Kafshėt fantastike-28
11:00 Dora Eksploruesja-117/118
12:00 Diell-74
12:30 Rreth nesh-27/28
12:50 Kim Posibėll-49
13:00 Filmi I zogut vrapues
14:30 Feliksi qė shpėtoi Krishtlindjet
15:40 Naruto-71
16:00 Xheku dhe piratėt e ishullit tė askundit-17/18
17:00 Dora Eksploruesja-117/118
17:50 Diell-74
18:10 Kafshėt fantastike-29 (Premierė)
18:30 Shpata magjike Ekskalibur
20:00 Naruto Shippuden-72 (Premierė)
20:30 Titanėt e rinj-03/04
21:00 Hirushja dhe 007 xhuxhat
22:30 Budingu magjik
0:00 Xhoni bravo-23/24
1:00 Njė pasdite nė kopėsht-05/06
2:00 Super bualli-21/22
3:00 Bonkers-05/06
4:00 Libri I mrekullueshėm I natyrės-60
5:00 Xheku dhe piratėt e ishullit tė askundit-17/18
6:00 Dora Eksploruesja-117/118


7:00 Enxhi Benxhi-05/06
7:30 Pokojo-15/16/17/18
8:00 Bob ndėrtuesi-88/89/90
8:30 Ēamarrokėt e kopshtit-11/12
9:30 Bleta Maja-05/06
10:00 Lufta e yjeve: Lufta e kloneve (Rit)
11:30 Momo nė kėrkim tė kohės
13:00 Prindėr tė ēuditshėm-28
13:30 Dragonjtė: Kalorėsit e Bėrkut-15/16
14:30 Betejat e Dixhimonit-08 (Premierė)
15:00 Ledi Oskar-35/36
15:30 Avatar-48
16:00 Zorro
17:30 Bob ndėrtuesi-88/89/90
18:00 Ēamarrokėt e kopshtit-11/12
18:30 Dragonjtė: Kalorėsit e Bėrkut-15/16
19:00 Prindėr tė ēuditshėm-29 (Premierė)
19:30 Natyrė e egėr
21:00 Avatar-48
21:30 Betejat e Dixhimonit-09
22:30 Ledi Oskar-35/36
23:00 Atom: Njė skuadėr nė aksion-71/72
0:00 Njeriu merimangė 2
1:30 Bob ndėrtuesi-88/89/90
2:00 Enxhi Benxhi-05/06
3:00 Dragoi amerikan Xhek Long-57/58
4:00 Ledi Oskar-35/36
5:00 Ēamarrokėt e kopshtit-11/12
6:00 Bleta Maja-05/06


7:30 Babai i nuses (1950)
9:30 Me duaj ose lerme
11:30 Rrefime te sinqerta
13:30 Lebovski i madh
15:30 Qezari duhet te vdese
17:30 Mesnate ne Paris
19:30 Kuarteti
21:00 Stalini (1992) (Premiere)
23:30 Nga t'ia mbajme tani?
1:30 Hallam Foe
3:30 Kauboji
5:30 Shigjeta e thyer (1950)


7:00 Udhetimet e guliverit
9:00 Origjina e idese
11:00 Banor i se keqes 4: Ringjallja
13:00 Seksi dhe qyteti 2
15:00 Nje superhero pa superfuqi
17:00 Profesori boksier
19:00 Rojtari Vetmitar (Rit.)
21:00 Star Trek 2: Drejt Erresires
23:00 Pasioni (Rit.)
1:00 Me I shpejti
3:00 Gara e vdekjes 3- Ferri
5:00 Djalli


7:00 Qielli i kuq 21
8:00 Home improvement 8/9 (VI)
9:00 Arrow 8 (I)
9:45 Community 11/12 (III)
11:00 Brazdat
12:00 Zevendesi I grave
13:30 Njeriu me top
15:00 Qielli i kuq 22
15:45 Community 13/14 (III)
16:30 Army wives 2 (VI)
17:15 Home improvement 10/11 (VI)
18:00 Arrow 9 (I)
19:00 O sa mire 12 (II)
20:00 6 dite pa Ermalin 9
20:45 Taksisti 2
21:00 Portokalli
23:00 Dexter 8 (VIII)
0:00 Njeriu me top
1:30 Brazdat
3:00 Qielli i kuq 22
3:45 Home improvement 10/11 (VI)
4:30 Community 13/14 (III)
5:00 Arrow 9 (I)
6:00 Army wives 2 (VI)


8:55 Mania e motoreve
9:50 Kombi Hummer
11:05 Hedhjet qe sfidojne vdekjen
12:40 100 Zbulimet me te medha-3
13:35 Everesti, njeriu perballe malit-3/4/5
14:20 Gara hapesinore-2
14:50 Kufijte e fluturimit-3
15:45 Bota e se ardhmes-3
16:15 Komandot ne vijen e pare-3
17:05 Rrezimi i gjigandit blu
17:55 Dosjet UFO-Paranormale te KGB-1
18:45 Bang: Kur shkenca vihet ne prove-5/6
19:30 Automjete ekologjike-5/6
20:20 Gjuajtja perfekte-10
21:00 Te krijosh nga plehrat-9 (Premiere)
22:00 Horrori i vertete-2 (Frankenshtajni)
22:55 72 Ore pas krimit-3/4 Sezoni 2 (Rit)
23:45 Kura cudiberese-3
0:40 Jeta ne ekstrem-10 (Rit)
1:30 Gjeni i vdekjes
2:25 Kohet e terrorit-3
3:15 Atlasi i trupit-5/6
4:10 Kunder cdo mundesie-2
5:00 Dicka me teper
5:55 Marina amerikane dhe forcat ruse
6:45 Kujdesi per gjirin-3
7:40 Forcat Speciale-3
8:35 Lageshtia e madhe
TV Digital - Platforma Tring


5:02 THIRRJA E SHPIRTRAVE
6:53 KOKA PREJ METALI
8:25 MASHTRUESI I DJALLIT
10:26 DANTE 01
11:50 KRISHTON - SEZONI 1 - EPISODI 9) SHKENCETARI I CMENDUR
12:43 RETCON - SEZONI 3 - EPISODI 5) BIJTE E TOKES: DITA E PESTE
13:46 HULKU
15:58 DYMBEDHJETE MAJMUNET
18:03 ALIEN 2020
19:48 PUSHTIMI ALIEN - SEZONI 2 - EPISODI 4
21:20 LUFTA E YJEVE: HAKMARRJA E SITHIT
1:52 DRITA E DIELLIT


2:04 HAJDUTI I MACEVE
3:41 PUSHTUESIT E DALLGEVE
5:11 RRUGA DREJT LUMTURISE
6:59 NINXHA E BEVERLY HILLS
8:32 HENRI POL ESHTE KETU
10:16 CMENDURI STUDENTORE
11:43 SUPER PATRULLA
#N/A HERONJ JASHTE ORBITE
21:00 TRUPROJA TEJLOR
22:55 BORAT


3:15 BUJTINA 2
4:53 TOKA E TE VDEKURVE
6:30 FRIKE NGA HAPESIRA
8:00 HIJA E SHPATES
9:49 RRUGE TE MALLKUARA
11:27 MONARKU
13:07 VIJA KUFITARE
14:48 FRIKE VERTIKALE
16:48 MARREVESHJE ME DJALLIN
18:32 LUMENJTE CRIMSON 2: ENGJEJT E APOKALIPSIT
#N/A
21:00 RAMBO 4
22:27 NJE HERO I FRIKSHEM


23:58 LUFTA E VDEKJES
2:01 XX/XY
3:33 NJE JETE AFERSISHT E MIRE
5:09 HULIGANI
6:35 KJO ESHTE ANGLIA
8:15 PIRATET E SHKRETETIRES
9:47 NATEN E MIRE DHE FAT
11:18 AKSIDENTE TE KENDSHME
13:06 FESTA E PERBINDESHAVE
14:56 HYJNI DHE PERBINDESHA
16:38 SI TE VRASESH QENIN E KOMSHIUT
18:21 MREKULLIA
21:00 DY ANET E MEDALJES
22:46 PARIS, I LOVE YOU


09:00 Zemer E Eger Pj 51
10:00 Robinson Kruzo Pj 2
10:45 Lugina E Ujqer/S2, 220
11:15 Gruaja E Hekurt Pj 14
12:15 Stuhi Dashurie 263, 264
13:00 Dashuri Te Verteta Pj 70
14:00 Gruaja Qe Nuk Donte 35
15:00 Rebelet Pj 332
19:00 Lugina E Ujqer/S2, 221
20:00 Gruaja Qe Nuk Donte 36
20:30 Dashuri Te Verteta Pj 70
22:00 Te Pergjuar Pj 8
23:00 Robinson Kruzo Pj 3
23:45 Zemer E Eger Pj 51


1:01 SHTRATI I BUKUROSHES SE FJETUR
2:39 KATER MBRETERITE
4:18 STARK
6:20 SANTA BANDA
8:02 NE KEMBE DREJT FESTIVALIT
9:49 NJE E ARDHME E HUMBUR
11:24 GJUETARI I ISH-AVE
13:11 ME TE GJITHE SHPEJTESINE
14:49 EX-CIA
16:38 LINDUR PER TE FITUAR
18:34 UNE JAM TI
21:00 SHPIRTRAT REBEL
23:00 GJITHE BOTA NE PANIK


07:55 Horoskopi
08:00 Aerobi 12/6
08:15 Miremengjes 19/09
08:30 Kopeshti Living 16/06
08:55 Horoskopi
09:00 Gatime Per 15 Minuta 22/22
09:30 Shtėpitė Ekologjike Sez 1 - 20/05
10:00 2 Pjata Per 30 Minuta 12/9
10:30 Gatime Vere 8/8
11:00 Make Up 38/28
11:30 Pasaportė Evrope 30/17
12:00 Pasta E Basta 20/18
12:30 Shtepite Ekologjike 39/17
13:00 Udhetime Me Jaht 03/02
14:00 Buon Apetito S02 11/10
14:30 Sfida Ushqimore 18/03
15:00 Kuzhina Orientale 12/08
15:30 Shtepite E Pushimit - 10/08
16:00 Ngjyrose Jetėn 16/16
17:00 Kėrcejmė Si Yjet 6/2
17:30 Delikatese 13/10
18:00 2 Pjata Per 30 Minuta 12/9
18:30 Arkitekture Madheshtore 11/10
19:00 New Look 03/04
19:30 Make Up 38/28
20:00 Gara E Shefave Java 2/ Fatjon Tafa/ Pj 03
20:30 2 Pjata Per 30 Minuta 12/9 Rts I Ores 10:00
21:00 Shpėrthim Ngjyrash 05/ 01
21:30 Bukurite E Planetit 08/ 04
22:00 Nuse Pasur Nuse Varfer S01 23/18
22:30 New Look 03/04
22:55 Arkitekture Madheshtore 11/10
23:00 Gara E Shefave Java 2/ Fatjon Tafa/ Pj 03 Rts
23:45 Bosi I Tortave Sez 01 13/13


08:30 Rrethi I Vrasesve Sez 1/Pj 1
09:00 Fashion
09:30
11:30 E Verteta E Hidhur
13:00 Koncert
15:00 Njeriu Ne Hije
16:30 Cineverite'
18:00 Rrethi I Vrasesve Sez 1/Pj 1
19:00 Koncert
21:00 Teritori I Ujqerve
23:15


07:30 I Love Music
08:00 Shtepia Nen Peme
08:30 Gjenerata 2000
10:00 Dritherima Ne Erresire
10:30 Cpo Shpik Andi
10:55 Sekreti Magjik
12:30 Perralla Elefantesh
14:00 Qeni I Cmendur
17:00 Klubi I Vajzave
17:30 Shansi Im
18:00 Dritherima Ne Erresire
18:30 Cpo Shpik Andi
18:55 Sekreti Magjik
19:30 Pse Mua
19:55 Historia Ime
20:15 Perralla Elefantesh
23:30 I Love Music


0:54 Kina e Egėr 6/2
3:56 Ditė tė Ēuditshme 4/3
4:51 Alaska
5:32 Ne zbulim tė Afrikės 4/4
8:24 Rusia e Egėr 6/6
9:14 Cudite e Natyres 6/2
9:46 Udhetimi I jetes 5/1
10:47 Grabitqaret 6/2
11:19 Natyra e Amerikės 7/2
12:07 Jeta e Egėr 11/9
12:59 Udhėtim nė Evropėn lindore 7/1
14:01 Aventurė me balonė 6/2
14:49 Udhetim ne Amerikė 6/2
15:51 Grabitqaret 6/6
16:23 Natyra e Amerikės 7/7
17:12 Gjendja e Planetit 5/4
18:45 Udhėtim nė Evropėn lindore 7/2
19:46 Aventurė me balonė 6/3
20:35 Udhetim ne Amerikė 6/3
22:00 Sekretet e Nilit 3/1
22:51 Gorillat e malit 3/1
23:53 Gjendja e Planetit 5/5


0:03 Ros Kemp midis bandave 15/5
0:50 Kapitalizmi, njė histori dashurie
3:00 Si eshte krijuar toka 13/12
7:10 Ros Kemp midis bandave 15/12
7:57 Jeta pa njerėzimin 10/7
8:42 Ekstremet e Inxhinierise 10/6
11:51 Misteret Mjekėsore 10/4
12:26 Riparime ekstreme 10/3
13:12 E ardhmja e zbuluar 10/3
13:36 Fabrikat moderne 16/10
14:25 Kureshtje 9/7
15:54 Riparime ekstreme 10/9
16:45 E ardhmja e zbuluar 10/9
17:09 Si prodhohet? 44/43
17:33 Si prodhohet? 44/44
19:12 Dosiet FBI 19/1
20:08 Riparime ekstreme 10/10
20:58 E ardhmja e zbuluar 10/10
22:00 Fabrikat moderne 16/13
22:50 Kozmosi 6/4
23:22 Si do vepronit? 4/4


07:00 Mbreti I Kuins /Pj 42
07:30 I Martuar Me Femije Sez 03/Pj 07
08:00 Princi I Bel Air Sez 01 / Pj 22
08:30 Fantozzi Tragjik (1976)
10:00 Dashuri Me Krisma
11:30 Familja Addams Sez 1/ Pj 02
12:15 Nje Baba Teper
13:00 Rockfeller 30 / Sez 01 Pj 11
14:00 Princi I Bel Air Sez 01 / Pj 22
14:30 Mbreti I Kuins /Pj 42
15:00 Friend Pj 9 - 9 & 10-9
16:00 Sketch (Jo) Show 8
16:30 Saka Brezash Sez 02/ Pj 14
17:30 Kamera Gazmore
18:00 Mbreti I Kuins /Pj 43
18:30 I Martuar Me Femije Sez 03/Pj 08
19:00 Princi I Bel Air Sez 01 / Pj 23
19:30 Te Cmendurit Sez 01/ Pj 05
20:00 Single Me Dy Femije Sez 01/ Pj 05
20:30 Vajzat E Varfra Sez 01/ Pj 05
21:00 Fresk Fare/The Best 01/ Pjesa 01
21:30 Me Shpetoi E Qeshura
22:30 Familja Addams Sez 1/ Pj 03
23:15 Pallati 176
00:00 Rockfeller 30 / Sez 01 Pj 11


1:15 Luftetaret 9/1
1:59 Bashkėpuntorėt e Nazistėve 13/3
2:54 REKLAMA
2:57 Alienėt e lashtėsisė s03 16/7
3:42 Efekti Nostradamus 10/7
4:28 Luftetaret 9/6
5:12 Bashkėpuntorėt e Nazistėve 13/8
6:05 Engjej dhe Djaj
7:39 Alienėt e lashtėsisė s03 16/12
8:24 Qytetet e nėndheshme 22/10
9:09 Betejat ajrore 10/2
9:57 Ne brendėsi tė CIA-s 5/2
10:44 Bashkėpuntorėt e Nazistėve 13/13
11:36 Ditėt qė ndryshuan historinė s01 12/2
12:29 Presidentėt 8/1
13:17 Qytetet e nėndheshme 22/15
14:02 Betejat ajrore 10/6
14:50 Arti I vjedhjes 14/1
15:48 Monarkia 16/2
16:40 Ditėt qė ndryshuan historinė s01 12/5
17:35 Presidentėt 8/5
18:23 Qytetet e nėndheshme 22/19
19:09 Betejat ajrore 10/7
19:57 Arti I vjedhjes 14/2
20:55 Monarkia 16/3
22:00 Ditėt qė ndryshuan historinė s01 12/6


07:00 Udhetim Muzikor
10:00 Peter Pan (Muzikal)
12:00 Sezan: Rivolucioni I Ngjyrave
13:00 Aventura E Fotografise: Portretistet
16:00 Historia E Muzikes: Epoka E Elegances Dhe E Ndjeshmerise
17:00 7 Jetet E Rokut: Roku Ne Stadiume
18:00 Fuqia E Artit: Rembrandt
21:00 Kopelia (Balet)
23:00 Ac/Dc: Live At River Plate